
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (HS-1804)
288,15 ₴
- В наличии
- Код: HS-1804
Особливості
Дощувач висувний Presto-PS (HS-1804) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде так само для поливу прибудинкової території. Головною перевагою даного виду зрошувачів є прихований підземний спосіб їх встановлення без порушення зовнішнього вигляду газону і можливість проведення стрижки трави без необхідності прибирати шланги або зрошувачі. Під час подачі води в систему під дією тиску з корпусу висувається внутрішня трубка з форсункою і відбувається полив. Оптимальним є використання цього виду зрошувачів у комбінації з елетроклапанами, таймерами і датчиками вологості для організації автоматичних систем поливу. Ці зрошувачі універсальні та добре підійдуть для ділянок різних форм, обробляють сектор ділянки захопленням 25 - 360° за діаметра покриття до 10 метрів. Максимальна площа поливу становить 79 м?. Підключається до сліпої ПВХ трубки за допомогою адаптерів із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма. Рекомендований робочий тиск у системі від 2 до 5 атмосфер. Витрата води за тиску 2 атмосфери до 0,5 м?/год. Розмір корпусу дощовиків 160*40 мм, висота висунення форсунки 10 см. Виготовлений зрошувач з якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Прихований спосіб встановлення;
- Універсальність використання;
- Використовуються для систем автоматичного поливу;
- Догляд за газоном без перенесення/демонтажу системи;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту і повітря.
Коротка інструкція з монтажу:
- Прокласти підземну магістраль із ПВХ труби;
- Змонтувати в розрив труби трійники в місцях встановлення дощувачів;
- З'єднати трійник і зрошувач за допомогою старту із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма або шарнірного коліна;
- Присипати місце встановлення землею і утрамбувати;
- З'єднати магістральну трубу через кран або електроклапан із джерелом водопостачання;
- Підключити електроклапана до контролера поливу;
- Подати воду в систему.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 160 мм |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,100 кг |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Висота висування | 10 см |
| Витрати води | 0,5 м?/час |
| Диаметр корпуса | 40 мм |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Количество форсунок | 1 |
| Кут поливу | 25-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 10 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 9 м |
| Об `єм | 0,0004 м? |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Площа поливу | 79 м? |
| Поворотні сопла | немає |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Регулювання кута повороту | є |
| Режим поливу | секторний / круговий |
| Тип | висувний дощувач |
- Цена: 288,15 ₴










