
Дощувач Presto-PS зрошувач висувний для побудови систем поливу (7711)
194,56 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 7711
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Дощувач висувний Presto-PS (7711) використовується для зрошення газонів середньої та невеликої площі, підійде також для поливу прибудинкової території. Головною перевагою даного виду дощувачів є прихований підземний спосіб їх встановлення без порушення зовнішнього вигляду газону та можливість проведення стрижки трави без необхідності прибирати шланги або зрошувачі. Під час подачі води в систему під дією тиску з корпусу висувається внутрішня трубка з форсункою і відбувається полив. Оптимально використання цього виду дощувачів у комбінації з елетроклапанами, таймерами та датчиками вологості для організації автоматичних систем поливу. Ці дощувачі універсальні і добре підійдуть для ділянок різних форм, обробляють сектор ділянки захопленням 25-360 ° при діаметрі покриття до 10 метрів. Максимальна площа поливу становить 79 м ?. Підключається до сліпої ПВХ трубки за допомогою адаптерів із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма. Робочий тиск, що рекомендується, в системі від 2 до 5 атмосфер. Витрата води при тиску 2 атмосфери до 0,4 м3/год. Розмір корпусу дощувача 110*33 мм, висота висування форсунки 5 см. Виготовлений дощувач з якісного пластику, довговічний, стійкий до дії ультрафіолету та водорозчинних добрив.Переваги
- Прихований спосіб встановлення;
- Універсальність використання;
- Використовуються для систем автоматичного поливу;
- Догляд за газоном без перенесення/демонтажу системи;
- Дозволяє вносити водорозчинні добрива;
- Збереження оптимального рівня вологості ґрунту та повітря.
Коротка інструкція з монтажу:
- Прокласти підземну магістраль із ПВХ труби;
- Змонтувати у розрив труби трійники у місцях встановлення дощувачів;
- З'єднати трійник і дощувач за допомогою старту із зовнішнім різьбленням 1/2 дюйма або шарнірного коліна;
- Присипати місце встановлення землею та утрамбувати;
- З'єднати магістральну трубу через кран або електроклапан із джерелом водопостачання;
- Підключити електроклапан до контролера поливу;
- Подати воду до системи.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 110 мм |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,062 кг |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Висота висування | 5 см |
| Витрати води | 0,4 м?/час |
| Диаметр корпуса | 33 мм |
| Диаметр резьбы | 12 мм (1/2") |
| Количество форсунок | 1 |
| Кут поливу | 25-360° |
| Кількість типів поливу | 1 |
| Максимальний діаметр поливу | 5,4 м |
| Мінімальний діаметр поливу | 8 м |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,06 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Площа поливу | 79 м? |
| Поворотні сопла | Нет |
| Прохідне підключення | немає |
| Підключення до конектора | немає |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Регулювання кута повороту | є |
| Режим поливу | секторний / круговий |
| Тип | висувний дощувач |
Информация для заказа
- Цена: 194,56 ₴









