
З'єднання Presto-PS ремонт для шланга туман Silver Spray 25 мм (GSC-0125)
34,16 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: GSC-0125
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
З'єднання ремонтне Presto-PS для шланга туман (GSC-0125) застосовується для побудови систем поливу зрошенням. Його використання дає змогу швидко та надійно з'єднати шланги туман діаметром 25 мм (1") між собою або усунути розриви та пошкодження шланга. Процес монтажу не займає багато часу і не потребує спеціальних навичок. З'єднання виготовлене з якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету та водорозчинних добрив.
Переваги
- Фіксувальне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу з'єднання для стрічки туман:
- Обрізати пошкоджені ділянки шлангу;
- Відтягнути на максимум підтискні кільця з двох боків;
- Одягти стрічку туман;
- Затягнути підтискні кільця.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,045 кг |
| Для шлангів діаметром | 25 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Об `єм | 0,0001 м? |
| Об'ємна вага | 0,03 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | з'єднання |
Информация для заказа
- Цена: 34,16 ₴






