
Заглушка універсальна Presto-PS для шланга туман Silver Spray (GSE-0150-70)
45,60 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: GSЕ-0150-70
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Заглушка універсальна Presto-PS для шланга туман (GSE-0150-70) застосовується для побудови систем поливу зрошенням. Її використання дає змогу швидко і надійно заглушити шланг туман у кінці гілки. За допомогою затискача заглушка щільно фіксує стрічку туман діаметром від 25 до 45 мм і перешкоджає витіканню води. Виготовлена з якісного ПВХ, довговічна, стійка до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискна защіпка надійно тримає стрічку;
- Виготовлена з первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу заглушки для стрічки туман:
- Рівно обрізати край шланга;
- Відкрити защіпку й одягнути поперек на край стрічки туман;
- Закрити защіпку;
- Натягнути стрічку і зафіксувати заглушку в землі.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,064 кг |
| Длина | 35 см |
| Для шлангів діаметром | 25-45 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,08 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | Заглушка |
| Ширина | 9 см |
Информация для заказа
- Цена: 45,60 ₴





