
Коліно шарнірне Presto-PS для підключення висувних зрошувачів із зовнішнім різьбленням 1/2 - 3/4 дюйма (7506)
181,84 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 7506
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Коліно шарнірне для висувних зрошувачів Presto-PS (7506) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних зрошувачів із внутрішнім різьбленням 1/2". Дає змогу швидко і точно відрегулювати глибину встановлення дощовиків. Виготовлено з високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажу;
- Довгий термін служби;
- Можливість регулювання в процесі експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення дощовиків;
- Використовуються для систем автоматичного поливу.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
- Встановити контролер поливу всередині або зовні приміщення залежно від вибраної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтуватиядом бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Підключити клапан до контролера і магістралі подачі води;
- Підключити трубку подачі до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування дощовика укласти трубку подачі;
- У місці встановлення дощовика змонтувати в трубку трійник або кут із внутрішнім різьбленням 3/4";
- У нього вкрутити коліно і відрегулювати його до потрібної висоти, щоб зрошувач був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощувач на коліно, присипати землею і добре утрамбувати;
- За необхідності повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,05 кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Диаметр резьбы | 1/2, 3/4 |
| Длина | 24 см |
| Об `єм | 0,0004 м? |
| Об'ємна вага | 0,09 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Тип | коліно шарнірне |
Информация для заказа
- Цена: 181,84 ₴


