
Подовжувач для висувних дощовиків Presto-PS із зовнішнім різьбленням 1/2 - 3/4 дюйма (7715)
19,04 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 7715
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Отдел продажвозврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Особливості
Подовжувач для висувних зрошувачів Presto-PS (7715) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних зрошувачів із внутрішнім різьбленням 1/2". Дає змогу швидко і точно відрегулювати глибину встановлення дощовиків. Виготовлений з високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажу;
- Довгий строк служби;
- Можливість регулювання в процесі експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення зрошувача;
- Використовуються для систем автоматичного поливу.
- Встановити контролер поливу всередині або зовні приміщення залежно від використовуваної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтувати бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Підключити клапан до контролера і магістралі подачі води;
- Підключити трубку подачі до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування зрошувача укласти трубку подачі;
- У місці встановлення дощовиків змонтувати в трубку трійник або кут із внутрішнім різьбленням 3/4";
- У нього вкрутити подовжувач і підрізати його до потрібної висоти, щоб зрошувач був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощувач на подовжувач, присипати землею і добре утрамбувати;
- За необхідності повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Presto-PS |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,022 кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Диаметр резьбы | 1/2, 3/4 |
| Длина | 14 см |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Об `єм | 0,0002м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Рабочее давление | 2-5 bar |
| Тип | Удлинитель |
Информация для заказа
- Цена: 19,04 ₴


