
Сварочный комплект настольный CM-05-T Candan
103 500 ₴
Показать оптовые цены- В наличии
- Оптом и в розницу
- Код: СМ-05-T
Апарат для поліпропіленових труб Candan CM-05-Т призначений спеціально для зварювання труб та фітингів великого діаметру від 90 до 160 мм. Дана модель турецького виробника Candan Makina Ltd Şti Туреччина. з'явилася на ринку порівняно недавно, але вже зайняла свою нішу серед будівельних організацій та приватних підприємців ринків України, а також Європи, що працюють із трубами великого діаметру. Як і вся продукція цієї торгової марки, зварювальний комплект для паяння поліпропіленових труб "CANDAN CM-05-Т" зарекомендував себе як надійний зварювальний апарат, що має високу якість виконання та довгий термін служби, а також низьку вартість порівняно з європейськими аналогами. Відмінною особливістю Candan CM-05 є його нагрівальний елемент, виконаний у вигляді кола великого діаметру. Великий діаметр нагрівального елемента дозволяє встановлювати насадки розміром до 160 мм, а подвійна спіраль потужністю по 2200Вт кожна легко прогріває частини труби і фітингу, що зварюються. Вимикачі керування нагрівальних контурів обладнані світловою індексацією для розпізнавання проведення зварювального процесу. Як і всі апарати торгової марки CANDAN, модель СМ-05-Т має термостат, який керує спеціальним перемикачем і дозволяє встановити оптимальну температуру від 50 до 320оС при зварюванні труб та фітингів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Candan |
| Страна производитель | Турция |
| Защита от перегрузки | Да |
| Максимальная рабочая температура | 320 град. |
| Максимальный диаметр трубы под сварку | 160 мм |
| Минимальная рабочая температура | 50 град. |
| Напряжение сети | 220~240 В |
| Номинальная мощность | 2200 Вт |
| Состояние | Новое |
| Степень защиты IP | 44 |
| Тип сварки пластиковых труб | Стыковая |
| Тип нагрева | Периодическое |
- Цена: 103 500 ₴




