
Стартер Presto-PS з різьбою 32 мм для шлангу туман Silver Spray 40 мм, в упаковці - 10 шт. (GSM-014040)
42,17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: GSM-014040
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Стартер Presto-PS для шлангу туман (GSM-014040) застосовується для побудови систем поливу дощуванням. Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланг туман з магістральним трубопроводом. Рекомендований мінімальний діаметр магістралі 32 мм, оптимальний 40-50 мм. З одного боку стартер за допомогою затискного кільця щільно з'єднується з стрічкою туман діаметром 40 мм, а з протилежного вкручується з різьби 32 мм (1,1/4") у кран або трійник на магістральній трубі. Виготовлений з якісного ПВХ, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Різьблення повністю відповідає стандарту ISO 724;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу стартера для стрічки туман:
- З'єднати стартер з магістральною трубою за допомогою крана;
- Відтягнути на максимум поджимное кільце;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
- Вкрутити стартер в різьбовий адаптер;
- На шланг 1 дюйм надіти коннектор;
- З'єднати коннектор і стартер;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути поджимное кільце.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Стартер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,06 кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 32 мм (1,1/4") |
| Для шлангів діаметром | 40 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об `єм | 0,0003 м? |
| Об'ємна вага | 0,07 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42,17 ₴







