
З'єднання Presto-PS ремонт для шлангу туман Silver Spray 32 мм, в упаковці - 10 шт. (GSC-0132)
38,20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: GSC-0132
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
З'єднання ремонтне Presto-PS для шлангу туман (GSC-0132) застосовується для побудови систем поливу дощуванням. Його використання дозволяє швидко і надійно з'єднати шланги туман діаметром 32 мм (1,1/4") між собою або усунути розриви і пошкодження шланга. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає спеціальних навичок. З'єднання виготовлено із якісного ПВХ, довговічне, стійке до впливу ультрафіолету і водорозчинних добрив.
Переваги
- Затискне кільце надійно тримає стрічку;
- Виготовлений з первинного матеріалу з додавання УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу з'єднання для стрічки туман:
- Обрізати пошкоджені ділянки шланга;
- Відтягнути на максимум підтискні кільця з двох сторін;
- Одягнути стрічку туман;
- Затягнути підтискні кільця.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,05 кг |
| Для шлангів діаметром | 32 мм |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | з'єднання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,20 ₴






