
Алюмінієвий радіатор опалення NovaFlorida Desiderio B4 350/100 (Італія)
624 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
Наш інтернет - магазин "Kalde-freeline" пропонує вашій увазі алюмінієвий радіатор Nova Florida. Виготовлений цей радіатор в місті Італії. Міжосьова висота радіатора становить 350 мм, ширина секції 80 мм, глибина секції - 100 мм. Вага радіатора становить 10 кг Робочий тиск 16 атмосфер.
Марка Nova Florida перетворилася на синонім високої якості і завоювала широку популярність серед фахівців і споживачів.
Радіатор опалення алюмінієвий NovaFlorida Libeccio розроблений на базі науково-дослідного проекту, метою якого було покращення механічних та енергетичних показників. Високий рівень інновацій із впровадженням трьох міжнародних патентів, якими захищений цей алюмінієвий радіатор. Модель Libeccio ідеально підходить для заміни застарілих опалювальних приладів і для використання в нових низькотемпературних системах опалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Країна виробник | Італія |
| Вага | 10 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Максимальна температура теплоносія | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 24 бар |
| Об'єм води в радіаторі | 3 л |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Стан | Новий |
| Теплова потужність | 1300 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 380 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Кількість секцій | 10 |
| Міжосьова відстань | 350 |
| Обпресувальний тиск | 30 |
| Тепловіддача T = 70°C | 1300 |
- Ціна: 624 ₴


