
Подовжувач для висувних дощівників Presto-PS із зовнішньою різзю 3/4 дюйми (7716)
21,66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 7716
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Особливості
Подовжувач для висувних дощівників Presto-PS (7716) використовується для монтажу в магістральну трубу висувних дощівників із внутрішньою різзю 3/4". Дає змогу швидко та точно відрегулювати глибину встановлення дощівників. Виготовлений із високоякісного ПВХ, стійкого до корозії та пошкоджень.
Переваги
- Простота монтажа;
- Довгий термін експлуатації;
- Можливість регулювання в процесі експлуатації;
- Прихований спосіб встановлення дощівників;
- Використовуються для систем автоматичного поливання.
Коротка інструкція з монтажу подовжувача:
- Встановити контролер поливання всередині або зовні приміщення залежно від використовуваної моделі;
- Поруч із виходом магістральної труби змонтувати бокс для клапанів і в нього встановити електромагнітний клапан;
- Під'єднати клапан до контролера та магістралі подавання води;
- Під'єднати підіймальну трубку до виходу клапана;
- У заздалегідь викопану траншею до місця розташування дощівників укласти підсумувальну трубку;
- У місці встановлення дощівника змонтувати в трубку трійник або кут із внутрішньою різзю 3/4";
- У нього вкрутити подовжувач і підрізати його до потрібної висоти, щоб дощівник був повністю втоплений у землю;
- Накрутити дощівник на подовжувач, присипати землею та добре утрамбувати;
- У разі потреби повторити дії пункт 2-7 залежно від кількості ліній зрошення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,028 кг |
| Вид різьблення | зовнішня |
| Діаметр різьблення | 3/4 |
| Довжина | 14 см |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,04 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Робочий тиск | 2-5 bar |
| Тип | Подовжувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,66 ₴


