
Насос циркуляційний фланцевий KOER GRS 65/11F, Н=11М, Q=45кбМ, P=1500 Вт, 380V
12 240 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP2771
НАСОСИ ЦИРКУЛЯЦІЙНІ ФЛАНЦЕВІ GRS 40/10F, GRS 50/15F, GRS 65/11F
Призначення та сфера застосування
Циркуляційні насоси з монтажною довжиною 280мм із зворотними фланцями використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах теплої підлоги, водопостачання гарячою водою. Теплоносієм може бути чиста прісна вода, так і рідина з 50% вмістом гліколевих домішок. Такі насоси значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у квартирах, приватних будинках, дачах, сільському господарстві, складських приміщеннях, промислових приміщеннях, тваринництві.
Насосна частина
• Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням
• Робоче колесо: нержавіюча сталь
• Вал двигуна: нержавіюча сталь
Умови використання
• Теплоносій: прісна вода. Можливе використання рідини із вмістом гліколю до 50% із значним погіршенням характеристик насоса.
• Ступінь забруднення: неприпустимо
• Вологість навколишнього повітря: <60%
• Температура навколишнього повітря: + 5 ℃ … + 40 ℃
• Температура рідини, що перекачується: -5 ℃ … + 110 ℃
• Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар)
• Монтажна довжина: 280 мм
• Діаметр умовного проходу: 40-65 мм, залежно від моделі, на що вказують дві перші цифри.
• З'єднання: фланцеве, залежно від моделі.
• Кількість режимів роботи: 1.
Двигун
• Тип двигуна: асинхронний, закритого типу, з вбудованим в обмотку термозахистом
• Обмотка статора: 100% мідь
• Клас ізоляції: F-термостійкість двигуна до 155 ℃.
• Підшипники: нержавіюча сталь
• Напруга: 1~ 220-240 В
• Напруга: 3~380 — (GRS 65/11F)
• Частота: 50 Гц
• Клас захисту: IP 44
• Довжина кабелю: 1,3м.
• Режим роботи: тривалий
Комплектація
Насос, зворотні фланці, 1,3 м кабель, інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 33.5 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 45 куб.м/год |
| Максимальний напір | 11 м |
| Напруга мережі | 380~400 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Споживана потужність (W) | 1.5 кВт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 12 240 ₴



