
Насос циркуляційний фланцевий KOER STAR GRS 65/15F, H=15M, Q=45кбМ, P=1300 Вт
32 670 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: KP2895
НАСОСИ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ЦИРКУЛЯЦІЙНІ ФЛАНЦЕВІ З ЧАСТОТНИМ УПРАВЛІННЯМ STAR GRS 40/10F, STAR GRS 50/12F, STAR GRS 65/15F
Призначення та сфера застосування
Циркуляційні частотні насоси із зворотними фланцями використовуються для перекачування теплоносія в системах опалення, системах підігріву підлоги, водопостачання гарячої води. Плавне регулювання та автоматичне налаштування під систему!
Ідеальне рішення для систем зі змінною витратою або натисканням!
Європейський клас енергозбереження! Насоси цього значно підвищують ефективність систем опалення. Насоси характеризуються малим рівнем шуму, простою та надійною конструкцією. Є гарним рішенням у приватних будинках, сільському господарстві, складських приміщеннях, промислових приміщеннях.
Робота
Автоматичний режим роботи (автоматичний вибір оптимальної програми роботи).
Плавне регулювання потужності.
Економічний нічний режим.
Індикація поточної потужності, що споживається.
Насосна частина
Корпус: алюміній та чавун з антикорозійною обробкою катафорезом та водостійким фарбуванням.
Катафоризне покриття робочої камери.
Робоче колесо: нержавіюча сталь.
Монтажна довжина 220 мм
Умови використання
Теплоносій: прісна вода.
Ступінь забруднення: не допустимо.
Температура навколишнього повітря: +5 °С…+40 °С
Максимальна концентрація гліколю в теплоносії: не більше 50%
Температура рідини, що перекачується: 2 °С … + 110 °С
Максимальний робочий тиск: 1,0 МПа (10 бар).
З'єднання: фланцеве.
Двигун
Тип двигуна: асинхронний, закритого типу із вбудованим в обмотку термозахистом.
Обмотки статора: 100% мідь.
Вал двигуна: виготовлений із хімічно інертної кераміки.
Клас ізоляції: H
Двигун на постійних магнітах.
Напруга: 1~220-240 В
Частота: 50 Гц
Клас захисту: IP42
Режим роботи: тривалий.
Комплектація
Зворотні фланці, інструкції.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koer |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 34 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальна пропускна здатність | 45 куб.м/год |
| Максимальний напір | 15 м |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
| Споживана потужність (W) | 1.3 кВт |
| Спосіб установки насоса | Поверхневий |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Частота струму | 50 Гц |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 245 мм |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 32 670 ₴

