
Кран шаровий Presto-PS на 2 виходи з внутрішнім різьбленням 1/2-3/4 дюйма (5002-BL)
76,91 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 5002-BL
+380 (63) 560-05-86
0956136750
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливості
Кран шаровий на 2 виходи Presto-PS (5002-BL) застосовується в комбінації зі стандартними конекторами для побудови систем поливу з використанням гнучких садових шлангів і дощувачів. Дає змогу швидко та надійно під'єднати дві гілки поливу до одного джерела водопостачання. Процес монтажу не займає багато часу і не вимагає великих зусиль. Кран виготовлений з якісного пластику, довговічний, стійкий до впливу ультрафіолету і розчинів добрив.
Переваги
- Виготовлений із первинного матеріалу з додаванням УФ-стабілізатора;
- Простота монтажу;
- Надійне з'єднання;
- Не підтікає, не потребує додаткового ущільнення.
Коротка інструкція з монтажу крана:
- Змонтувати трійник/перехідник із зовнішнім різьбленням 1/2 або 3/4 дюйма в магістральну трубу;
- Накрутити по різьбі кран на перехідник/трійник;
- За допомогою стандартних конекторів з'єднати шланг з краном;
- Підключити з протилежного боку пістолет для поливу або зрошувач;
- Відкрити кран, подати воду в систему.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Presto-PS |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,043 кг |
| Вид різьблення | внутрішня |
| Діаметр різьблення | 12 мм (1/2")/ 19 мм (3/4") |
| Кількість в упаковці | 10 шт |
| Кількість виходів | 2 |
| Мах робочий тиск | 4 bar |
| Об `єм | 0,0002 м? |
| Об'ємна вага | 0,05 кг/м? |
| Одиниця | 1 шт |
| Тип | кран для конекторів |
| Паковання | Блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76,91 ₴


